Akcie

EASY autoškola Žilina pre Vás pripravila výhodné vianočné akcie!

Platnosť vianočnej akcie: 15.12.2017 – 28.02.2018
Platnosť zakúpeného voucheru cez vianočnú akciu: 15.12.2017 – 31.12.2018

Teraz zaplať len 20 % a zvyšok kľudne až o rok. Po zaplatení 20 % z ceny kurzu ti vystavíme voucher, ktorý môžeš uplatniť za stávajúcich podmienok počas celého nasledujúceho roku 2018. Vybav tak cool darček pod stromček za super cenu.

Kúp 1 + 1 grátis v prípade neúspechu. Len v Easy autoškole.

V EASY autoškole na Vianoce „rozdávame“ kurzy zadarmo. Kúp teraz Easy štandard – štandardný vodičský kurz pre sk. B za 700 € pre každého a my ti pribalíme druhý kurz v prípade neúspechu zadarmo s balíčkom EASY nekonečný. Ak nespravíte kurz na 3. pokus, ďalší kurz máte u nás zadarmo – teda garantujeme Vám úspech na skúškach. Platí to pri štandardnom kurze v cenovej relácií 700 eur. Len 700eur, 100% garancia úspechu.

Ako mi easy nekonečný garantuje úspech na skúškach?

Easy nekonečný ti garantuje, že v prípade neúspechu na skúškach (tzn. 3 pokusy na skúškach nedopadnú pre teba úspešne), tak nasledujúci kurz Easy štandard máš úplne zadarmo

Čo musíš zvládnuť?

Je to jednoduché – stačí úspešne absolvovať skúšky na nečisto v EASY autoškole. Skúšky na nečisto je verná simulácia riadnych skúšok, tzn. absolvovanie písomného testu z teoretickéj výuky, absolvovanie ústnej skúšky z konštrukcie vozidla, absolvovanie jazdy na cvičisku bez chyby a absolvovanie jazdy cca 15 min v mestskej premávke. A to je všetko ?

Čo ak skúšky na nečisto na prvýkrát neabsolvujem úspešne?

Vôbec nič sa nedeje. Zakúpiš si za zvýhodnenú cenu od nás nové skúšky na nečisto v akciovej cene 19,- € s DPH a znova si precvičíš svoje zručnosti nanečisto, čo ti pomôže odbúrať strach a stres zo skúšok a budeš bohatší o ďalšiu skúšku.

Vianočný zľavový ošiaľ v EASY autoškola Žilina!

Teraz zľava 100 € na individuálny rýchlokurz na vodičský preukaz sk. B, EASY Individuál len za 780 €.

Teraz ušetríš 100 €. Kúp si u nás EASY Individuál – rýchlokurz, ktorý sa ti dokonale prispôsobí, najobľúbenejší výber autoškolákov. Teoretickú výuku absolvuješ individuálne, inštruktor sa tak môže venovať len tebe a môže sa ti dokonale časovo prispôsobiť, tak aby si popri svojom časovo náročnom vyťažení (prácou, školou, brigádou, …) kurzom prešiel s ľahkosťou. Individuálny rýchlokurz Vám garantuje ukončenie kurzu do 21 dní a plne prispôsobenie sa tvojim požiadavkám.

Komu je EASY Individuál najmä určený:

  • Pre tých, ktorý potrebujú kurz absolvovať čo najrýchlejšie
  • Pre tých, ktorý sa nemôžu prispôsobiť skupinovým výučbám teórie
  • Pre tých, ktorý môžu jazdiť najmä cez víkendy a sviatky
  • Pre tých, ktorý obľubujú individuálny prístup pre teoretickej výuke
  • Pre časovo zaneprázdnených ľudí, pracujúcich študentov, mamičky na materskej dovolenke, managerov, ľudí v pokročilom veku, atď …

Vianočný balíček kondičných jázd od EASY autoškoly Žilina.

Kúp šikovný darček pod stromček. Len teraz 3 kondičné jazdy v trvaní 60 minút za akciovú cenu 54,90 € s DPH. Tlačený / elektronický voucher vystavený na meno ti zasielame obratom 🙂

Kondičné jazdy sú určené pre každého v každom veku. Komfort zaručený – na kondičnú jazdu ťa vyzdvihneme ľubovoľne v rámci Žiliny zadarmo. Bližšie informácie ku kondičným jazdám nájdeš na http://easyautoskola.sk/kondicne-jazdy/ .