Akcie

EASY autoškola Žilina pre Vás pripravila výhodné letné akcie!

Platnosť letnej akcie: akcia platí do 30. 6. 2018
Platnosť zakúpeného voucheru cez zimnú akciu: 28.02.2018 – 30.06.2018

Teraz zaplať len 20 % a zvyšok kľudne až o rok. Po zaplatení 20 % z ceny kurzu ti vystavíme voucher, ktorý môžeš uplatniť za stávajúcich podmienok počas celého roku 2018.

Kúp 1 + 1 grátis v prípade neúspechu. Len v Easy autoškole.

V EASY autoškole „rozdávame“ kurzy zadarmo. Kúp teraz Easy štandard – štandardný vodičský kurz pre sk. B za 700€ pre každého a my ti pribalíme druhý kurz v prípade neúspechu zadarmo s balíčkom EASY nekonečný. Ak nespravíte kurz na 3. pokus, ďalší kurz máte u nás zadarmo – teda garantujeme Vám úspech na skúškach. Platí to pri štandardnom kurze v cenovej relácií 700€. Len 700€, 100% garancia úspechu.

Ako mi easy nekonečný garantuje úspech na skúškach?

Easy nekonečný ti garantuje, že v prípade neúspechu na skúškach (tzn. 3 pokusy na skúškach nedopadnú pre teba úspešne), tak nasledujúci kurz Easy štandard máš úplne zadarmo

Čo musíš zvládnuť?

Je to jednoduché – stačí úspešne absolvovať skúšky na nečisto v EASY autoškole. Skúšky na nečisto je verná simulácia riadnych skúšok, tzn. absolvovanie písomného testu z teoretickéj výuky, absolvovanie ústnej skúšky z konštrukcie vozidla, absolvovanie jazdy na cvičisku bez chyby a absolvovanie jazdy cca 15 min v mestskej premávke. A to je všetko ?

Čo ak skúšky na nečisto na prvýkrát neabsolvujem úspešne?

Vôbec nič sa nedeje. Zakúpiš si za zvýhodnenú cenu od nás nové skúšky na nečisto v akciovej cene 19,- € s DPH a znova si precvičíš svoje zručnosti nanečisto, čo ti pomôže odbúrať strach a stres zo skúšok a budeš bohatší o ďalšiu skúšku.

Letný balíček kondičných jázd od EASY autoškoly Žilina.

Len teraz 3 kondičné jazdy v trvaní 60 minút za akciovú cenu 59,90 € s DPH. Tlačený / elektronický voucher vystavený na meno ti zasielame obratom 🙂

Kondičné jazdy sú určené pre každého v každom veku. Komfort zaručený – na kondičnú jazdu ťa vyzdvihneme ľubovoľne v rámci Žiliny zadarmo. Bližšie informácie ku kondičným jazdám nájdeš na https://easyautoskola.sk/kondicne-jazdy/ .