O nás

Multimediálna učebňa
20150707_095341
foto_01
Autoškola Žilina - spoľahlivo a kvalitne

EASY jazdy

Naši žiaci využívajú unikátnu aplikáciu na online plánovanie jázd – „EASY jazdy“

Pohodlne, komfortne z pohodlia domova si zvolíte miesto, kde pre vás príde inštruktor. Sami si volíte dátum, čas, inštruktora a auto, v ktorom chcete požadovanú jazdu. Všetko len za pár sekúnd.

Skúsení inštruktori

Každým kurzom sprevádzajú študentov skúsení inštruktori s viac ako 5-ročnou praxou.

Vyskúšajte našu multimediálnu učebňu v srdci mesta Žilina s knihou na zapožičanie zadarmo pre každého žiaka autoškoly (šetríme životné prostredie a vaše finančné prostriedky tiež).

Teória a prax

Ponúkame teoretický a praktický výcvik vodičov osobných automobilov sk. B

V Easy autoškole začínaš jazdiť ihneď. Prvých 6 hodín na autocvičisku môžeš u nás absolvovať ešte skôr ako prvých 16 hodín teórie. A zdravotný kurz zabezpečíme pre vás priamo v našich priestoroch.

Kondičné jazdy

Vyberte si 45 minút, 60 minút alebo 90 minút kondičnej jazdy v spolupráci s profesionálmi

Okrem kurzov ponúkame kondičné jazdy pre každého, kto potrebuje získať prax so skúsenejšími. Vyskúšajte si jazdu v dopravnej špičke, na diaľnici či mimo mesta. Alebo si precvičte parkovanie v často nehostinných podmienkach tohto mesta.

Fér ceny

Vysoká cena za kurz nie je zárukou kvality. Ponúkame vám FÉRovosť.

Od vzniku realizujeme projekt Autoškola FÉR, vďaka čomu garantujeme najnižšiu cenu v meste, požadovaný počet kilometrov stanovený zákonom a niečo ako bonus navyše. Naše AKCIE, SÚŤAŽE či DARČEKY nájdete v cenníku.

Aj na splátky

Nastavte si splátkový kalendár podľa vlastných predstáv a možností

Aj u nás môžete zaplatiť kurz na splátky v termínoch až do ukončenia vášho kurzu. Pre väčšiu spokojnosť a pohodlnosť každého z vás, sú u nás platby možné prevodom i v hotovosti.

Opel Corsa 1.2 LPG ecoFLEX

Ak ste zastáncom nemeckých vozidiel, u nás v autoškole si určite prídete na svoje. Opel Corsa 1.2 LPG ecoFLEX bielej farby so zelenými puzzličkami určite neprehliadnete. Toto vozidlo ponúka výkon 61kW v režime LPG a 63kW pri spaľovaní benzínu. A ak sa obávate o svoje zdravie, tak máme dobrú správu, lebo za ochranu posádky pri nárazových testoch Euro NCAP získal Opel Corsa päť hviezdičiek z piatich.

Naša autoškola je s vozidlom Opel Corsa veľmi spokojná a taktiež naši študenti si pochvaľujú výbornú ovládateľnosť vozidla a príjemný pocit z jazdy.