2. šanca – Zelený vodičák za 629€

Registrácia online od 15. 7. 2020

Využi šancu, zakúp kurz teraz a začni jazdiť kedykoľvek počas roka. Pri príležitosti otvárania EASY autoškoly v Martine sme pre teba pripravili výnimočnú zľavu: Štandardný kurz za výnimočnú cenu 629€.

Zakúpiť kurz Viac info

EASY Autoškola Martin

#úspešnenacestách

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody Vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Najbližšie voľné kurzy

15. 7. 2020 o 16:00
25. 8. 2020 o 16:00

Prihlásiť sa na kurz

Prihlásiť sa do voľného kurzu môžete vyplnením prihlášky, alebo nákupom kurzu v našom eshope.

Vyplniť prihlášku Navštíviť eshop

O nás

EASY Autoškola Martin

Spoznajte najmodernejšiu autoškolu a jej mladý kolektív

Priestory autoškoly

EASY autoškola Martin sa nachádza v novo-zrekonštruovaných priestoroch budovy Informatika na ul. Československej armády 6226/3 v Martine (bývalá ZŤS TEES, a.s.). V učebni EASY autoškoly prebieha teoretická výuka. V priestoroch kancelárie Vám pomôžeme s výberom správneho kurzu a vybavíme všetky administratívne záležitosti. Priestory sú moderné, príjemné a ľahko dostupné. V budove sa nachádza automat na nealko nápoje, pochutiny, toalety či oddychová zóna. V našich priestoroch si môžete pochutnať na káve či čaji.

Radi vás uvítame v našich nových priestoroch na pobočke v Martine. Tešíme sa na vás.

Orientácia

Ako sa k nám dostať?

Pešo: 12 min. z hlavnej železničnej stanice Martin. Po východe zo stanice pôjdete vľavo po ul. Nováková až na koniec, na križovatke ul. Škultétyho a Československej armády zabočíte vľavo, na ul. Československej armády. Prejdete cez železničné priecestie a cez rieku Turiec. Za riekou na prvej odbočke zabočíte doľava a po 50 metroch uvidíte budovu Informatiky.

Autom: súradnice pre GPS: 49.0713820, 18.9124841

V prípade problémov s nájdením budovy volajte 0940 600 444.

URL mapy: https://goo.gl/maps/f6p6eC1Kye2uyd8z9

Inštruktori

S našimi inštruktormi sa môžete na ceste cítiť bezpečne. Pomôžu vám prekonať prvotné obavy a podelia sa o svoje dlhoročné skúsenosti. Zodpovednosť je vždy na prvom mieste a pri ich ľudskom prístupe sa nemusíte nikdy báť čokoľvek sa opýtať. Na vašej ceste za vodičským oprávnením sú toto tí najlepší partneri.

 

Jaroslav Pacner

Inštruktor Jaro sa narodil v Martine. Väčšinu svojho života prežil v Bratislave, kde od r. 1992 pracoval ako inštruktor autoškoly. Vo svojom voľnom čase obľubuje jazdu na motocykli, miluje bicyklovanie, posilňovňu a rád si zájde aj na plaváreň. Má jedného syna.

Richard Gašparovský

Inštruktor Richard je rodený Martinčan. Má vyštudovaný obchod a podnikanie. Má krásnu dcérku a jeho prioritou je rodina. Medzi Rišove záľuby patria zvieratá, autá a cestovanie.

PRE VÁS

Služby a produkty

Špecializujeme sa na výcvik šoférov osobných automobilov

Tieto a ďalšie produkty z ponuky našej autoškoly nájdete v našom eshope.

Eshop

Ako ušetriť

Akcie a zľavy

Pravidelne pre vás pripravujeme zaujímave zľavy a akcie

Kontakt

EASY Autoškola Martin
Ul. Československej armády 6226/3

email: martin@easyautoskola.sk
mobil: 0940 600 444