Posledná možnosť osláviť to poriadne s nami. Vo februári sme
si pripravili akciu Zelený február, vďaka ktorej máš vo svojom meste
vodičák za najlepšiu cenu. Avšak pozor, počet miest je limitovaný.

Osláv s nami narodeniny a odmeň sa, ako sa patrí. Privítaj s nami zelenú jar už vo februári. 😊

Pri príležitosti našich 6. narodenín sme si pre teba pripravili obľúbenú akciu – kurz Zelený február. Minulý rok na teba nevyšlo? Či prvýkrát počuješ o Zelenom Februári? Nevadí. Nižšie v texte sa dozvieš čo sme si pre teba pripravili.  

Prečo zelený?

Naša autoškola je zelená. Nie je to len o našom logu či oblečení, ale ako autoškola aj jazdíme na zelenú. Naše výcvikové vozidlá jazdia na ekologické alternatívne palivá CNG a LPG pričom spĺňajú najvyššiu emisnú normu EURO6. Oproti bežným palivám týmto výrazne šetríme životné prostredie. Vo výcviku ideme vždy na zelenú – naučíme ťa pravidlá na cestách a bezpečne ťa prevedieme cez každú situáciu na ceste. Zelená na semafore hovorí “Choď” – aj my ťa pozývame k zmene k lepšiemu, viac EASY životu. Áno, to je výzva urobiť si vodičák a jazdiť.

Prečo február?

Február je mesiacom v roku, ktorý spájame s očakávaním príchodu jari, rastom zelene a prebúdzaním sa k životu. Február je zároveň mesiacom kedy sme začali našu činnosť. Otvorením našej autoškoly sme do biznisu priniesli novú zelenú vlnu, modernú autoškolu s mladým personálom, s EASY a friendly prístupom. Prišli sme na trh s novým konceptom chápania a poskytovania služieb autoškoly. EASY priniesla nový svieži a mladistvý vzduch, elán a radosť z toho robiť veci inak – more friendly. Jednoducho vychádzať mladým ľuďom v ústrety.

Osláv to s nami!

Oslavou našich narodenín chceme poďakovať všetkým priaznivcom našej autoškoly, bez teba by sme tu neboli. Limitovanému počtu záujemcom ponúkame narodeninovú cenu nášho EASY Štandard kurzu na získanie vodičáku sk. B a to za cenu len 629 €! Šialené! Teória aj výcvik v jednom za menej ako 650 €? Bomba. Tak čo, ideme na to? Kúpiť tu – Zelený február – najvýhodnejší vodičák len za 629 €.

Ako na to?

1. Prihlás sa elektronicky a zaplať kartou cez náš eshop zálohu v hodnote 50 € (alebo plnú sumu zvýhodneného kurzu).

2. Zvyšnú sumu za kurz uhradíš na začiatku tvojho kurzu alebo postupne na splátky bez navýšenia.

3. S kurzom môžeš začať v tebou zvolenom termíne – kedykoľvek počas roku 2021. Termíny kurzov nájdeš na https://easyautoskola.sk/martin/zeleny-februar/.

Áno, s kurzom Zelený Február môžeš začať jazdiť kedykoľvek počas roka 2021. V prípade, že ho nevyužiješ, môžeš kurz dokonca preniesť na svoju kamarátku/kamaráta. Áno, teraz je ten správny čas na vodičák, tak neváhaj a pre viac info nás kontaktuj na 0940 600 444 alebo na webe easyautoskola.sk.

POZOR, POČET VOĽNÝCH MIEST JE LIMITOVANÝ!!

Odpočítanie prebieha od 20.1. do 31.1.2021. Prvé prihlásenie možné od 01.02.2021 od 00:01. Kurz je možné zakúpiť do 28.2.2021.