EASY autoškola Považská Bystrica

Moderne, rýchlejšie, lacnejšie!

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Viac info

Akcie a novinky

Pre záujemcov aj žiakov

Služby a produkty

Ponuka našich produktov a služieb

EASY autoškola sa špecializuje na výcvik šoférov osobných automobilov. Základné kurzy sme vyprofilovali podľa potrieb našich klientov tak, aby si každý vedel vybrať podľa vlastných možností a potrieb, a tak zvládol výcvik úspešne a efektívne.

Ako ušetriť

Aktuálne zľavy v našom eshope

-34%

EASY balíčky

EASY Pohoda

99.00 

Väčšia pohoda na skúškach.

-14%

Kondičné jazdy

10 x 45 min KJ

249.00 

Zvýhodnený balíček desiatich kondičných jázd v trvaní 45 minút.

-9%

Kondičné jazdy

3 x 45 min KJ

79.00 

Kondičné jazdy v trvaní 135 minút.

-20%

Doplnkové kurzy (B)

Doplnkový výcvik

25.00 199.00 

Doplnkový výcvik pre študentov autoškoly.

-9%
29.00 290.00 

Darujte kondičné jazdy v autoškole

O nás

Moderná autoškola s mladým kolektívom

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody Vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Zisti viac
Zisti viac
Zisti viac

Povedali o nás

Ďalšie recenzie nájdete na našich profiloch: Facebook, Google

Výuka nie je suchá, praktický výcvik bol tiež zaujímavý, asi treba aj celkom poďakovať za prispôsobenie jázd na neskoršie hodiny a s inštruktormi si užijete kopec srandy. Hodnotím v celku pozitívne.

Denka U. / Facebook

Priateľský prístup, mladý kolektív, skvelá príprava na skúšky. Odporúčam inštruktora Štefana Ž. cez jazdu sa nebudete nudiť ani stresovať.

Lukáš R. / Facebook

Táto autoškola je naozaj výborná. Sú tu veľmi profesionálni školitelia aj inštruktori. Odporúčam, je tu veľmi ústretový prístup k potrebám účastníka.

Viera D. / Google

Super autoškola, vrelo odporúčam najviac ďakujem môjmu inštruktorovi Mariánovi Murárikovi za trpezlivosť, profesionálny prístup, perfektnú prípravu a veľa dobrých rád.

Alžbeta V. / Google

Easy autoškolu som si vybrala na základe recenzií a lepšie som sa rozhodnúť nemohla. Teória ale predovšetkým jazdy s inštruktorom boli vždy v pohode, bez stresu a perfektne vás pripraví na skúšky.

R D / Google

S výberom autoškoly som spokojná, aj napriek corone trval výcvik veľmi krátko. A ďakujem inštruktorovi Števovi Židekovi, kvôli ktorému boli jazdy pre mňa zábavou 🙂

Aneta / Google

Za mňa veľká spokojnosť s výberom autoškoly. Profesionálny prístup po všetkých stránkach, jazdy prebiehajú v priateľskej a pohodovej atmosfére. Odporúčam inštruktora Števa a ďakujem mu za jeho obrovskú trpezlivosť.

Renáta Ď. / Facebook

Vynikajúci prístup inštruktora Števa, vďaka ktorému viem cúvať skoro tak dobre ako jazdiť dopredu. Skúšky hotové na prvý krát, odporúčam, veľká spokojnosť!

Marianna H. / Google

Túto autoškolu hodnotím 1* skvelý prístup , teória super vysvetlena a priateľský prístup na jazdách… Jakub Synak najlepsi inštruktor dokázal má skvelo pripraviť na teóriu aj na praktickú časť vrelo odporúčam!

Eva K. / Google

Ako sa prihlásiť

Pridajte sa k nám

Prihlásiť sa u nás na kurz alebo jazdy je easy! Vyber si kurz alebo jazdy z ponuky služieb, ďalší postup záleží len od toho, čo ti viac vyhovuje:

Kurz alebo jazdy môžeš zakúpiť priamo v eshope za zvýhodnenú cenu. Alebo môžeš vyplniť online prihlášku. V oboch prípadoch sa ozveme, aby sme sa dohodli na termíne nástupu. EASY autoškolu môžeš navštíviť aj osobne, pomôžeme ti s výberom vhodného kurzu a vyplnením klasickej prihlášky.