Vodičské kurzy

Výcvik šoférov osobných automobilov

EASY autoškola sa špecializuje na výcvik šoférov osobných automobilov. Základné kurzy sme vyprofilovali podľa potrieb našich klientov tak, aby si každý vedel vybrať podľa vlastných možností a potrieb, a tak zvládol výcvik úspešne a efektívne.

Poskytujeme tiež špeciálne preškoľovacie kurzy, kurz v angličtine a kurz pre seniorov.

Základné kurzy

Viac o jednotlivých kurzoch, ich priebehu a náplni sa dozviete po kliknutí na zvolený kurz.

-20 €
849.00 

Základný kurz obsahujúci všetko potrebné.

- 20€
999.00 

Kurz nastavený na čo najrýchlejšie ukončenie.

- 20€
1,299.00 

Kurz, ktorý sa Vám dokonale prispôsobí.

- 20€
899.00 

Kompletne vybavený kurz vrátane poplatkov.

Doplnkové kurzy

Kondičné jazdy

Zdokonalenie vo vedení motorového vozidla

Kondičné jazdy sú určené záujemcom, ktorí už vodičský preukaz majú a chcú sa zdokonaliť vo vedení motorového vozidla, alebo opätovne nacvičiť zručnosti potrebné pre bezpečné a sebaisté vedenie motorového vozidla.

Na čo kladieme dôraz?

Pri kondičných jazdách kladieme dôraz na zdokonalenie potrebných schopností a zručností pri vedení motorového vozidla. Ide hlavne o zvládnutie vedenia vozidla v zložitých dopravných situáciách, na špecifických úsekoch, pri parkovaní, cúvaní, rozbiehaní sa do kopca a pod.

Kondičné jazdy sú určené predovšetkým vodičom, ktorí si nie sú na 100% istí svojimi schopnosťami a majú záujem o ich zdokonalenie a odbúranie stresu pri šoférovaní. Preto si dávame záležať, aby bol prístup inštruktorov trpezlivý, výcvik dôsledný a zvládnutý v pohodovej atmosfére.

  • Prehľad legislatívnych zmien, ktoré nastali od vašej poslednej skúsenosti s vedením motorového vozidla až po súčasnosť.
  • Náuka o vozidlách a ich údržba (načo treba sústrediť pozornosť pre správne, bezpečné a bezproblémové fungovanie motorového vozidla).
  • Základné vodičské techniky (rozbiehanie, rozbiehanie do svahu, spomaľovanie, zastavenie, radenie rýchlostných stupňov, odbočovanie, cúvanie atď.).
  • Jazda na hlavných a vedľajších cestách.
  • Jazda v hustej premávke.
  • Jazda na vami vybranej trase.
  • Jazda pomocou GPS.
  • Parkovanie.
35.00 

Kondičné jazdy v trvaní 45 minút

299.00 

Zvýhodnený balíček desiatich kondičných jázd v trvaní 45 minút.

Ďalšie produkty a služby

Pre šoférov osobných automobilov