Daj zelenú vodičáku v EASY autoškole a ušetri cash

EASY autoškola prišla už aj do tvojho mesta! Ako uvítaciu akciu sme si pre teba pripravili kurz EASY ŠTANDARD len za 699 €. Získaj zelený vodičák sk. B za skutočne výnimočnú cenu! Okrem výhodnej ceny získaš aj pohodovú atmosféru počas praktickej a teoretickej výučby, príjemného inštruktora a dôsledný výcvik.

Ako sa prihlásiť na kurz?

  1. Vyplň prihlášku online alebo si zakúp kurz v e-shope.
  2. Sumu za kurz uhradíš na začiatku tvojho kurzu alebo postupne na splátky bez navýšenia.
  3. Kurz môžeš začať kedykoľvek do konca roka 2022.
Prihlás sa na kurz v EASY autoškole za 699 €

Zvýhodnená cena kurzu ŠTANDARD za 699 € je dostupná od 15. augusta 2022 do 30. septembra 2022, resp. do naplnenia kapacít. Kurz môžeš začať kedykoľvek počas nasledujúcich mesiacov. Zoznam termínov pre otvorenie kurzu:

  • 20. 9. 2022
  • 18. 10. 2022
  • 15. 11. 2022
  • 20. 12. 2022

Prečo je EASY autoškola pre teba tá správna voľba?

Prečo je EASY autoškola pre teba tá správna voľba?

Ešte stále váhaš? Prečítaj si recenzie od našich bývalých žiakov:

Výborná autoškola, moderné autá, skvelý prístup inštruktorov 🙂 Špeciálne ďakujem Majovi za trpezlivosť, ochotu vysvetliť jednu vec aj na 5x 🙂 vždy sa dalo dohodnúť a jazdy boli v uvoľnenej atmosfére :))

Kladne hodnotím prístup autoškoly. Ďakujem inštruktorovi Jurajovi, ktorý sa snažil byť ústretový, vtipný a v neposlednom rade ma veľa naučil. Doporučujem.

Vynikajúci prístup inštruktora Števa, vďaka ktorému viem cúvať skoro tak dobre, ako jazdiť dopredu. Skúšky hotové na prvý krát, odporúčam, veľká spokojnosť! 🙂

EASY autoškolu som si vybrala na základe recenzií a lepšie som sa rozhodnúť nemohla. Teória, ale predovšetkým jazdy s mojím inštruktorom Števom boli vždy v pohode, bez stresu a perfektne vás pripraví na skúšky

Získaj kurz v EASY Štandard v akciovej cene 699 €:

-13%
-20 €

Základné kurzy (B)

EASY Štandard

699,00 

Základný kurz obsahujúci všetko potrebné.