EASY Autoškola Žilina

Moderne, rýchlejšie, lacnejšie!

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Viac info

Akcie a novinky

Pre záujemcov aj žiakov

Služby a produkty

Ponuka našich produktov a služieb

EASY autoškola sa špecializuje na výcvik šoférov osobných automobilov. Základné kurzy sme vyprofilovali podľa potrieb našich klientov tak, aby si každý vedel vybrať podľa vlastných možností a potrieb, a tak zvládol výcvik úspešne a efektívne.

Ako ušetriť

Aktuálne zľavy v našom eshope

-6%
-30€

Kurzy pre sk. B

EASY Nový Štandard

800,00  750,00 

Základný kurz obsahujúci všetko potrebné.

-8%
-30€

Kurzy pre sk. B

EASY Komplet

849,00  777,00 

Kompletne vybavený kurz vrátane poplatkov.

-34%

EASY balíčky

EASY Pohoda

149,00  99,00 

Väčšia pohoda na skúškach.

-17%
30,00 199,00 

Darujte kondičné jazdy

-11%

Kondičné jazdy

3 x 45 min KJ

90,00  80,00 

Kondičné jazdy v trvaní 135 minút.

-19%

Kurzy pre sk. B

EASY Študent

800,00  650,00 

Základný kurz obsahujúci všetko potrebné.

-20%

Kondičné jazdy

10 x 45 min KJ

300,00  240,00 

Zvýhodnený balíček desiatich kondičných jázd v trvaní 45 minút.

-20%

Doplnkový výcvik

Doplnkový výcvik

25,00 200,00 

Doplnkový výcvik pre študentov autoškoly.

-11%

Refresher Course (EN)

3 x 45 min RC

90,00  80,00 

A set of three 45-minutes drives (135 minutes total) with our driving instructor to refresh your skills – in English.

-20%

Refresher Course (EN)

10 x 45 min RC

300,00  240,00 

A set of three 45-minutes drives (135 minutes total) with our driving instructor to refresh your skills – in English.

O nás

Moderná autoškola s mladým kolektívom

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody Vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Zisti viac
Zisti viac
Zisti viac

Povedali o nás

Ďalšie recenzie nájdete na našich profiloch: Facebook, Google

Výuka nie je suchá, praktický výcvik bol tiež zaujímavý, asi treba aj celkom poďakovať za prispôsobenie jázd na neskoršie hodiny a s inštruktormi si užijete kopec srandy. Hodnotím v celku pozitívne.

Denka U. / Facebook

Priateľský prístup, mladý kolektív, skvelá príprava na skúšky. Odporúčam inštruktora Štefana Ž. cez jazdu sa nebudete nudiť ani stresovať.

Lukáš R. / Facebook

Táto autoškola je naozaj výborná. Sú tu veľmi profesionálni školitelia aj inštruktori. Odporúčam, je tu veľmi ústretový prístup k potrebám účastníka.

Viera D. / Google

Super autoškola, vrelo odporúčam najviac ďakujem môjmu inštruktorovi Mariánovi Murárikovi za trpezlivosť, profesionálny prístup, perfektnú prípravu a veľa dobrých rád.

Alžbeta V. / Google

Easy autoškolu som si vybrala na základe recenzií a lepšie som sa rozhodnúť nemohla. Teória ale predovšetkým jazdy s mojím inštruktorom Števom Židekom boli vždy v pohode, bez stresu a perfektne vás pripraví na skúšky.

R D / Google

S výberom autoškoly som spokojná, aj napriek corone trval výcvik veľmi krátko. A ďakujem inštruktorovi Števovi Židekovi, kvôli ktorému boli jazdy pre mňa zábavou 🙂

Aneta / Google

Vynikajúci prístup inštruktora Števa, vďaka ktorému viem cúvať skoro tak dobre ako jazdiť dopredu. Skúšky hotové na prvý krát, odporúčam, veľká spokojnosť!

Marianna H. / Google

Túto autoškolu hodnotím 1* skvelý prístup , teória super vysvetlena a priateľský prístup na jazdách… Jakub Synak najlepsi inštruktor dokázal má skvelo pripraviť na teóriu aj na praktickú časť vrelo odporúčam!

Eva K. / Google

Ako sa prihlásiť

Pridajte sa k nám

Prihlásiť sa u nás na kurz alebo jazdy je easy! Vyber si kurz alebo jazdy z ponuky služieb, ďalší postup záleží len od toho, čo ti viac vyhovuje:

Kurz alebo jazdy môžeš zakúpiť priamo v eshope za zvýhodnenú cenu. Alebo môžeš vyplniť online prihlášku. V oboch prípadoch sa ozveme, aby sme sa dohodli na termíne nástupu. EASY autoškolu môžeš navštíviť aj osobne, pomôžeme ti s výberom vhodného kurzu a vyplnením klasickej prihlášky.