Túžiš jazdiť na motorke? Nemáš ešte vodičák na motorku a chceš si ho urobiť? Tak práve pre teba sme otvorili naše prvé kurzy na motorky sk. A a podskupín A1 a A2.  

Prečo si robiť vodičák na motorku u nás?

EASY autoškola už vyškolila tisícku vodičov motorových vozidiel. Stovky klientov za rok si u nás urobí vodičák na automobil (sk. B). Čoraz častejšie sa ozývali hlasy volajúce po kurze na motorku, no vždy sme ich museli poslať do inej autoškoly. Odteraz sa to však mení. Čoskoro otvoríme prvý kurz na sk. A a podskupiny A1, A2. Chceš s kamošmi vyraziť na cesty? My ti to umožníme. Využi zľavy či prebiehajúce akcie a absolvuj kurz u nás. Celý kurz včetne teórie a jázd, kolky i kurz prvej pomoci absolvuješ v našej autoškole.  

Je jazdenie na motorke bezpečné?

Jazdiť na akomkoľvek motorovom vozidle je rizikové, najmä sa to však vzťahuje na motorky. Je to pre to, že na našich cestách sa motocykel ešte neudomácnil natoľko, aby sa s ním v cestnej premávke “počítalo” a aby vodiči motorových vozidiel naň brali dostatočný ohľad.

V našej autoškole si potrpíme na to, aby sme ťa dobre a dôsledne naučili zásady bezpečnej jazdy a pomohli ti vyhnúť sa nebezpečným situáciám či stretom v premávke. Zároveň ti chceme odovzdať všetky skúsenosti, postrehy a zručnosti jazdy na motorke, aby sme ťa čo najlepšie pripravili na tvoje cesty. Ako zodpovedne sa však k jazde na motorke postavíš ty sám (sama), záleží už od teba. Povzbudzujeme ťa však, že sa kurzu na motorke nemusíš báť a veríme, že po dôslednom tréningu budeš v premávke pripravenejší a sebavedomejší.

Na akých motorkách sa budeš učiť?

Teraz môžeš začať svoje prvé jazdy na svojej vysnívanej motorke! Učiť sa jazdiť budeš na štýlových UM XTREET RC 125 v kurze pre sk. A1, Zontes ZT 310-R v kurze pre sk. A2Yamaha XJ6 v kurze pre sk. A. Tieto motorky spĺňajú moderné bezpečnostné a technické parametre potrebné pre klasifikáciu výcvikovej motorky. Sú pravidelne udržiavané a vybavené dvojitým ovládaním, tzn. ovládaním pre klienta aj pre inštruktora.  

Kto ťa bude učiť?

Náš ostrieľaný a vedomosťami nabitý inštruktor Julo si poradí aj s ťažšími otázkami. Náš Julo ťa prevedie nielen teoretickým výcvikom, ale bude ťa sprevádzať na celej ceste za tvojim vodičákom na motorku. Na našej teórii ťa naučí ako funguje prevodovka, na čo si dať pozor v premávke, ako sa vyhnúť dopravným nehodám a mnoho ďalšieho o motorkách a moto-živote.

Jazdiť budeš s Tomášom, s mladým nadšencom motoriek, ktorý je zároveň zodpovedným a opatrným inštruktorom. Tomáš ťa bude sprevádzať jazdami na všetkých typoch motoriek.

Veríme, že výcvik v EASY autoškole ťa dobre, dôsledne a zodpovedne pripraví na cesty na tvojej motorke. V prípade, že máš ďalšie otázky, neváhaj nás kontaktovať na info@easyautoskola.sk alebo na 0948 780 788. Tešíme sa na teba!