Najbližšie kurzy: 2.6., 23.6. o 16.h.

Naše služby

Tu nájdete základný prehľad našich služieb. Všetky podrobnosti vrátané špecifikácie kurzov, jednotlivých výhodách a zameraniach nájdete na stránke Služby. Zápis a objednávky sme zjednodušili vďaka nášmu novému eshopu. Samozrejme, radi vás privítame aj priamo u nás na pobočke a poradíme Vám s výberom osobne. Ak máte záujem navštíviť bezplatnú hodinu teórie (Deň otvorených dverí), prihlásiť sa môžete na 0948 780 788 alebo cez kontakt. Tešíme sa na Vás!

Aktuálne zľavy v našom eshope

-6%
Platba kartou -30€

Kurzy sk. B

EASY Štandard

800.00 750.00

Základný kurz obsahujúci všetko potrebné.

-8%
Platba kartou -30€
849.00 777.00

Kompletne vybavený kurz vrátane poplatkov.

-34%

EASY balíčky

EASY Pohoda

149.00 99.00

Väčšia pohoda na skúškach.

-17%
30.00199.00

Darujte kondičné jazdy

-19%
800.00 650.00

Základný kurz obsahujúci všetko potrebné.

Povedali o nás

Ďalšie recenzie nájdete na našich profiloch: Facebook, Google

Autoškola s personálom a inštruktormi, ktorí myslia nielen dva kroky pred vami, ale niekedy i za vás. Počas jazdy. Aj pri riešení problémov. Odporúčam!

Katarína P. / Google

Easy autoškolu úprimne odporúčam. Čo sa týka praktickej a teoretickej časti, obidve boli dostatočne bohaté. Hlavne vyzdvihnem skvelý prístup inštruktora Štefana Žideka. Vďaka jeho motivačnému prístupu, pokoju a racionálnosti… som sa stala i ja vodičkou.

Valentína Ž. / Facebook

Autoškolu vrelo odporúčam. Mladý kolektív ľudí ktorí vedia naučiť, ako správne viesť vozidlo. Zvlášť chcem poďakovať výbornému inštruktorovi Štefanovi Židekovi, s ktorým zažijete zábavné jazdy bez stresu a budete skvelo pripravený na skúšky.

Ivan K. / Facebook

Výuka nie je suchá, praktický výcvik bol tiež zaujímavý, asi treba aj celkom poďakovať za prispôsobenie jázd na neskoršie hodiny a s inštruktormi si užijete kopec srandy.  Hodnotím v celku pozitívne

Denka U. / Facebook

Priateľsky prístup, mladý kolektív, skvela príprava na skúšky. odporúčam inštruktora Štefana Ž. cez jazdu sa nebudete nudiť ani stresovať.

Lukáš R. / Facebook

Táto autoškola je naozaj výborná. Sú tu veľmi profesionálni školitelia aj inštruktori. Odporúčam, je tu veľmi ústretový prístup k potrebám účastníka.

Viera D. / Google

Instagram: easyautoskolazilina