EASY autoškola Martin

MODERNÁ SPOLOČNOSŤ ŠETRNÁ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Dôsledný výcvik
Moderný prístup
Pohodová atmosféra
Príjemní inštruktori
O nás pre vás

Kto sme a čo robíme

EASY autoškolu sme pre vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Pripravujeme online záznam z jazdy, GPS sledovanie jazdy, online testy s vyhodnotením a históriou úspešnosti. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať. Príďte si vyskúšať aj vy, aké je jednoduché získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou EASY! V roku 2020 prinášame všetky výhody a profesionálne služby aj do mesta Martin, kde budeme taktiež pripravovať nových šikovných vodičov.

UČEBŇA TEÓRIE, CVIČISKO A KANCELÁRIE

Priestory autoškoly

EASY Autoškola Martin sa nachádza v novo-zrekonštruovaných priestoroch budovy Informatikana ul. Československej armády 6226/3 v Martine (bývala ZŤS TEES, a.s.). Teoretická príprava žiakov prebieha v zariadenej učebni. V priestoroch kancelárie vám pomôžeme s výberom správneho kurzu a vybavíme všetky administratívne záležitosti.

Priestory sú moderné, príjemné a ľahko dostupné. V budove sa nachádza automat na nealko nápoje, pochutiny, toalety a oddychová zóna. V našich priestoroch si môžete pochutnať na káve alebo čaji.

Darček pre našich žiakov

Jednou z výhod žiakov EASY Autoškoly je poukaz na nákup vozidla značky ŠKODA. Poukaz vo výške 700 EUR dostáva každý žiak po ukončení výcviku!

MODERNÉ, KLIMATIZOVANÉ A BEZPEČNÉ

Vozidlá

V EASY Autoškole sme vsadili na bezpečnosť, pohodlie a šikovnosť – všetky tieto parametre perfektne spĺňa nová ŠKODA Fabia s modernou výbavou. Toto vozidlo vás skvele pripraví na riadenie vozidla po tuzemských aj zahraničných cestách a splní nároky ako začiatočníkov, tak aj náročnejších pokročilých žiakov.

Nová Fabia je vďaka svojim kompaktným rozmerom prispôsobená na svižnú na mestskú jazdu a súčasne poskytuje vovnútri dostatok priestoru, aby pohodlne odviezla pasažierov aj batožinu. Palubná doska s novo-navrhnutým prístrojovým panelom je umiestnená tak prakticky, aby ste sa za volantom vedeli rýchlo a ľahko zorientovať. Informácie o ceste, napríklad priemernej spotrebe, priemernej rýchlosti, vzdialenosti a čase jazdy, sú k dispozícii v prehľadnej podobe.

SPRÁVNI PARTNERI NA CESTÁCH

Inštruktori

S našimi inštruktormi sa môžete na ceste cítiť bezpečne. Pomôžu vám prekonať prvotné obavy a podelia sa o svoje dlhoročné skúsenosti.Zodpovednosť je vždy na prvom mieste a pri ich ľudskom prístupe sa nemusíte nikdy báť čokoľvek sa opýtať.

Na vašej ceste za vodičským oprávnením sú to tí najlepší partneri: postarajú sa o profesionálnu teoretickú výuku a pri praktickom výcviku sa podelia o svoje dlhoročné skúsenosti a praktické rady pre všetky situácie.

Jaroslav Pacner

Jaroslav Pacner

Inštruktor Jaro sa narodil v Martine. Väčšinu svojho života prežil v Bratislave, kde od r. 1992 pracoval ako inštruktor autoškoly. Vo svojom voľnom čase obľubuje jazdu na motocykli, miluje bicyklovanie, posilňovňu a rád si zájde aj na plaváreň.

Lukáš

Lukáš

Síce vyštudoval ekonomickú univerzitu, ale celý život chcel učiť, tak sa rozhodol spojiť lásku k autám a túžbu učiť u nás v autoškole. Medzi jeho záľubi ďalej patrí motorka, pes a oddych na chalupe.

Peter Švec

Peter Švec

Inštruktor Peťo je rodený Martinčan. V minulosti pracoval ako inštruktor vo svojej vlastnej autoškole. Medzi jeho hlavné záľuby patrí cestovanie. Svoj voľný čas venuje hlavne prechádzke v prírode so svojou rodinou.

Martina Jánošíková

Martina Jánošíková

Maťka pracovala v našej autoškole už dlhšie. Po presviedčaní inštruktorov sa aj ona rozhodla, že sa stane jednou z nich. Dnes sa s ňou môžete stretávať už aj mimo kancelárie. Svoj voľný čas rada trávi na výletoch so svojou rodinou.

Marián

Marián

Od mladosti som sa zaujímal o autá a motorky. A teraz som sa rozhodol pracovať ako inštruktor autoškoly a svoje skúsenosti budeme aj spolu s kolegami odovzdávať novým žiadateľom o vodičské oprávnenia. Vo voľnom čase rád trávim čas s rodinou a na bicykli.

Zuzka

Zuzka

Zuzka je rodená Martinčanka. Rada sa zaujíma o autá a baví ju učiť. Vo svojom voľnom čase sa venuje cestovaniu, svojim psíkom a rodine. Vždy sa teší na výučbu svojich nových budúcich vodičov.  Náš kontakt

  Napíšte nám, sme tu pre Vás

  Radi vás privítame u nás na pobočke. Na akékoľvek dotazy radi odpovieme aj telefonicky alebo mailom prostredníctvom kontaktného formulára.

  Československej armády 6226/3, 036 01 Martin

  0940 600 444

  martin@easyautoskola.sk

  Bankové spojenie

  Banka: ČSOB, a.s.
  IBAN: SK09 7500 0000 0040 2595 2292
  Poznámka: Meno a priezvisko

  Sociálne siete
  Otváracie hodiny
  Pondelok 09:00 16:00
  Utorok Zatvorené
  Streda 9:00 17:00
  Štvrtok 13:00 16:00
  Piatok Zatvorené