EASY autoškola Martin

Moderná spoločnosť šetrná k životnému prostrediu

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

EASY autoškolu sme pre vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Pripravujeme online záznam z jazdy, GPS sledovanie jazdy, online testy s vyhodnotením a históriou úspešnosti. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať. Príďte si vyskúšať aj vy, aké je jednoduché získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou EASY! V roku 2020 prinášame všetky výhody a profesionálne služby aj do mesta Martin, kde budeme taktiež pripravovať nových šikovných vodičov.

Priestory

Učebňa teórie, cvičisko a kancelárie

EASY Autoškola Martin sa nachádza v novo-zrekonštruovaných priestoroch budovy Informatika na ul. Československej armády 6226/3 v Martine (bývala ZŤS TEES, a.s.). Teoretická príprava žiakov prebieha v zariadenej učebni. V priestoroch kancelárie vám pomôžeme s výberom správneho kurzu a vybavíme všetky administratívne záležitosti.

Priestory sú moderné, príjemné a ľahko dostupné. V budove sa nachádza automat na nealko nápoje, pochutiny, toalety a oddychová zóna. V našich priestoroch si môžete pochutnať na káve alebo čaji.

Vozidlá

Moderné, klimatizované a bezpečné

V EASY Autoškole sme vsadili na bezpečnosť, pohodlie a šikovnosť – všetky tieto parametre perfektne spĺňa nová ŠKODA Fabia s modernou výbavou. Toto vozidlo vás skvele pripraví na riadenie vozidla po tuzemských aj zahraničných cestách a splní nároky ako začiatočníkov, tak aj náročnejších pokročilých žiakov.

Nová Fabia je vďaka svojim kompaktným rozmerom prispôsobená na svižnú na mestskú jazdu a súčasne poskytuje vovnútri dostatok priestoru, aby pohodlne odviezla pasažierov aj batožinu. Palubná doska s novo-navrhnutým prístrojovým panelom je umiestnená tak prakticky, aby ste sa za volantom vedeli rýchlo a ľahko zorientovať. Informácie o ceste, napríklad priemernej spotrebe, priemernej rýchlosti, vzdialenosti a čase jazdy, sú k dispozícii v prehľadnej podobe. 

Darček pre našich žiakov

Jednou z výhod žiakov EASY Autoškoly je poukaz na nákup vozidla značky ŠKODA. Poukaz vo výške 700,- EUR dostáva každý žiak po ukončení výcviku!

Inštruktori

Správni partneri na cestách

S našimi inštruktormi sa môžete na ceste cítiť bezpečne. Pomôžu vám prekonať prvotné obavy a podelia sa o svoje dlhoročné skúsenosti. Zodpovednosť je vždy na prvom mieste a pri ich ľudskom prístupe sa nemusíte nikdy báť čokoľvek sa opýtať.

Na vašej ceste za vodičským oprávnením sú to tí najlepší partneri: postarajú sa o profesionálnu teoretickú výuku a pri praktickom výcviku sa podelia o svoje dlhoročné skúsenosti a praktické rady pre všetky situácie.

Jaroslav Pacner

Inštruktor Jaro sa narodil v Martine. Väčšinu svojho života prežil v Bratislave, kde od r. 1992 pracoval ako inštruktor autoškoly. Vo svojom voľnom čase obľubuje jazdu na motocykli, miluje bicyklovanie, posilňovňu a rád si zájde aj na plaváreň.

Lukáš

Síce vyštudoval ekonomickú univerzitu, ale celý život chcel učiť, tak sa rozhodol spojiť lásku k autám a túžbu učiť u nás v autoškole. Medzi jeho záľubi ďalej patrí motorka, pes a oddych na chalupe.

Peter Švec

Inštruktor Peťo je rodený Martinčan. V minulosti pracoval ako inštruktor vo svojej vlastnej autoškole. Medzi jeho hlavné záľuby patrí cestovanie. Svoj voľný čas venuje hlavne prechádzke v prírode so svojou rodinou.

Martina Jánošíková

Maťka pracovala v našej autoškole už dlhšie. Po presviedčaní inštruktorov sa aj ona rozhodla, že sa stane jednou z nich. Dnes sa s ňou môžete stretávať už aj mimo kancelárie. Svoj voľný čas rada trávi na výletoch so svojou rodinou.

Dáša

Dáška strávila skoro celý svoj život za volantom a teraz sa rozhodla, že naučí jazdiť aj iných. Svoj voľný čas venuje svojej rodine. Vo voľnom čase chodí s rodinou do prírody a na prechádzky. Naša skúsená vodička sa už teraz teší na svojich autoškolákov a budúcich vodičov.

Marián

Od mladosti som sa zaujímal o autá a motorky. A teraz som sa rozhodol pracovať ako inštruktor autoškoly a svoje skúsenosti budeme aj spolu s kolegami odovzdávať novým žiadateľom o vodičské oprávnenia. Vo voľnom čase rád trávim čas s rodinou a na bicykli.

Zuzka

Zuzka je rodená Martinčanka. Rada sa zaujíma o autá a baví ju učiť. Vo svojom voľnom čase sa venuje cestovaniu, svojim psíkom a rodine. Vždy sa teší na výučbu svojich nových budúcich vodičov.