EASY autoškola Považská Bystrica

MODERNÁ SPOLOČNOSŤ ŠETRNÁ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Dôsledný výcvik
Moderný prístup
Pohodová atmosféra
Príjemní inštruktori
O nás pre vás

Kto sme a čo robíme

EASY autoškolu sme pre vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Pripravujeme online záznam z jazdy, GPS sledovanie jazdy, online testy s vyhodnotením a históriou úspešnosti. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať. Príďte si vyskúšať aj vy, aké je jednoduché získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou EASY!

UČEBŇA TEÓRIE, VLASTNÉ CVIČISKO A KANCELÁRIE

Priestory autoškoly

EASY autoškola Považská Bystrica sa nachádza v budove Súkromnej hotelovej akadémie na ul. M. R. Štefánika 147 v Považskej Bystrici. Autoškola sídli na prízemí zmodernizovaných priestorov akadémie na frekventovanej zóne, v blízkosti Hotela Bothe. Priestory sú rozdelené na kanceláriu a učebňu. Učebňa je vybavená moderným nábytkom, dataprojektorom a interaktívnou tabuľou.

Radi vás uvítame v  priestoroch EASY autoškoly v Považskej Bystrici.

Vchod do EASY autoškoly sa nachádza v budove zboku. Dostanete sa tam obídením budovy, cez parkovisko za budovou a vstupom do suterénu.

Darček pre našich žiakov

Jednou z výhod žiakov EASY Autoškoly je poukaz na nákup vozidla značky ŠKODA. Poukaz vo výške 700,- EUR dostáva každý žiak po ukončení výcviku

MODERNÉ, KLIMATIZOVANÉ A BEZPEČNÉ

Vozidlá

Pri výbere výcvikových vozidiel sme dbali na bezpečnosť, pohodlie a šikovnosť – všetky tieto parametre perfektne spĺňa nová ŠKODA Fabia s modernou výbavou. Toto vozidlo vás skvele pripraví na riadenie vozidla po tuzemských aj zahraničných cestách a splní nároky ako začiatočníkov, tak aj náročnejších pokročilých žiakov.

Nová Fabia je vďaka svojim kompaktným rozmerom prispôsobená na svižnú na mestskú jazdu a súčasne poskytuje vovnútri dostatok priestoru, aby pohodlne odviezla pasažierov aj batožinu. Palubná doska s novo-navrhnutým prístrojovým panelom je umiestnená tak prakticky, aby ste sa za volantom vedeli rýchlo a ľahko zorientovať. Informácie o ceste, napríklad priemernej spotrebe, priemernej rýchlosti, vzdialenosti a čase jazdy, sú k dispozícii v prehľadnej podobe.

SPRÁVNI PARTNERI NA CESTÁCH

Inštruktori

S našimi inštruktormi sa môžete na ceste cítiť bezpečne. Pomôžu vám prekonať prvotné obavy a podelia sa o svoje dlhoročné skúsenosti. Zodpovednosť je vždy na prvom mieste a pri ich ľudskom prístupe sa nemusíte nikdy báť čokoľvek sa opýtať.

Na vašej ceste za vodičským oprávnením sú to tí najlepší partneri: postarajú sa o profesionálnu teoretickú výuku a pri praktickom výcviku sa podelia o svoje dlhoročné skúsenosti a praktické rady pre všetky situácie.

Jaroslav Spodniak

Jaroslav Spodniak

Ostrieľaný inštruktor s dlhoročnou praxou. Vyštudoval pedagogiku a psychológiu na Trnavskej univerzite a medzi jeho hobby patria najmä kolektívne športy.Popritom všetkom sa však najväčšmi teší na výučbu budúcich vodičov.

Mirka Bošková

Mirka Bošková

Mirka má skúsenosti ako profesionálna šoférka a zároveň má za sebou veľa rokov práce s ľuďmi. Vo svojej práci inštruktorky spojila svoju záľubu so skúsenosťami a prišla do nášho tímu v Považskej Bystrici. Rada si prečíta dobrú detektívku či krimi. Vo voľnom čase rada športuje. Medzi jej obľúbené športy patrí bedminton, fitness či turistika. Má záujem aj o módu a najnovšie trendy. Teší sa na svojich žiakov.

Ing. Milan Lencses

Ing. Milan Lencses

Inštruktor, ktorý sa venuje autoškole dlhé roky. Je detailný, precízný, trpezlivý a hlavne zhovorčívý, nakoľko k žiakovi sa treba správať ľudsky. So svojou prácou je najspokojnejší vtedy, keď sa zo žiakov stanú vodiči. Vo svojom voľnom čase sa venuje aj záhradkarčeniu na svojej záhradke.  Náš kontakt

  Napíšte nám, sme tu pre Vás

  Radi vás privítame u nás na pobočke v meste Považská Bystrica. Na akékoľvek dotazy radi odpovieme aj telefonicky alebo mailom prostredníctvom kontaktného formulára.

  Sládkovičova 1128/48, 017 01 Považská Bystrica

  (2. poschodie- budova pošty)

  0948 122 708

  pb@easyautoskola.sk

  Bankové spojenie

  Banka: ČSOB, a.s.
  IBAN: SK09 7500 0000 0040 2595 2292
  Poznámka: Meno a priezvisko

  Sociálne siete
  Otváracie hodiny
  Pondelok 13:00 16:00
  Utorok Zatvorené
  Streda 11:00 17:00
  Štvrtok 08:00 12:00
  Piatok Zatvorené