Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať autoškole Easy, ale hlavne môjmu inštruktorovi Jarkovi Spodniakovi. Na začiatku som myslela, že sa asi nikdy nenaučím šoférovať auto. Jarko ma povzbudil, dodal odvahu, požartoval a zrazu to išlo 😊 Dostala som na jazdách od neho cenné rady, ako správne vyhodnotiť situácie v premávke, na čo si mám dávať pozor. Vysvetlil a odpovedal na všetky moje otázky, čo mi nebolo jasné a s čím som si nevedela poradiť. Nakoľko pracujem, vedeli sme sa dohodnúť na jazdách aj počas víkendu.

S priateľským prístupom ma viedol až ku skúškam a vďaka tomu zo mňa opadol v deň skúšok stres. Na cvičisku a záverečnej jazde som si v duchu opakovala jeho rady a skúšku som zdolala na prvýkrát 😊 Ďakujem krásne, teraz sa môj život s vodičským preukazom stáva slobodnejším.

S pozdravom
Zuzana

Najbližšie voľné kurzy

21. 3. 2023

Služby a produkty

EASY autoškola sa špecializuje na výcvik šoférov osobných automobilov. Základné kurzy sme vyprofilovali podľa potrieb našich klientov tak, aby si každý vedel vybrať podľa vlastných možností a potrieb, a tak zvládol výcvik úspešne a efektívne.