EASY autoškola Žilina

Moderná autoškola s mladým kolektívom

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori. Tu sa o nás dozviete viac.

EASY autoškolu sme pre vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Pripravujeme online záznam z jazdy, GPS sledovanie jazdy, online testy s vyhodnotením a históriou úspešnosti. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať. Príďte si vyskúšať aj vy, aké je jednoduché získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou EASY!

Priestory autoškoly

Učebňa teórie, vlastné cvičisko a kancelárie

EASY Autoškola Žilina sa nachádza v centre mesta, na ulici V. Tvrdého 784/5. Toto umiestnenie v blízkosti autobusovej a vlakovej stanice je ideálne najmä pre všetkých, ktorí ešte nemajú vodičské oprávnenie.

Na našej pobočke vám veľmi radi pomôžeme s výberom vhodného kurzu či služieb, môžete sa oboznámiť s priestormi učebne pre teoretickú výuku a stretnúť s inštruktormi. Samotná učebňa je klimatizovaná a odhlučnená. Samozrejmosťou sú čisté priestory, moderné vybavenie a wifi pripojenie na internet. Radi vás tiež pohostíme čajom alebo chutnou kávou. V priestoroch sa nachádzajú WC.

Deň otvorených dverí

Pokiaľ máte záujem, môžete si vyskúšať hodinu teórie ešte pred zápisom do kurzu – v rámci dňa otvorených dverí, kedy vás oboznámime s našou autoškolou. Stačí si dohodnúť termín, najlepšie telefonicky na čísle 0948 780 788.

Vozidlá

Moderné, klimatizované a bezpečné

Pri výbere výcvikových vozidiel sme dbali na bezpečnosť, pohodlie a šikovnosť – všetky tieto parametre perfektne spĺňa nová ŠKODA Scala s modernou výbavou. Model Ambition 1,0 G-TEC s výkonom 66 kW v prevedení CNG bol nedávno predstavený v Nemecku.

Tento automobil vás skvele pripraví na riadenie vozidla po tuzemských aj zahraničných cestách a splní nároky úplných začiatočníkov aj náročnejších pokročilých žiakov. Scala je vďaka svojim kompaktným rozmerom dostatočne svižná na mestskú jazdu, a súčasne dostatočne priestranná vnútri, aby pohodlne odviezla pasažierov aj ich batožinu. Palubná doska s novo navrhnutým prístrojovým panelom je umiestnená tak, aby ste sa ľahko zorientovali v údajoch o aktuálnej jazde –  informácie o vašej ceste, napríklad o priemernej spotrebe, priemernej rýchlosti, vzdialenosti alebo o čase jazdy, sú k dispozícii v prehľadnej podobe.

Darček pre našich žiakov

Jednou z výhod žiakov EASY Autoškoly je poukaz na nákup vozidla značky ŠKODA. Poukaz vo výške 700 EUR dostáva každý žiak po ukončení výcviku!

Inštruktori

Správni partneri na cestách

S našimi inštruktormi sa môžete na ceste cítiť bezpečne. Pomôžu vám prekonať prvotné obavy a podelia sa o svoje dlhoročné skúsenosti. Zodpovednosť je vždy na prvom mieste a pri ich ľudskom prístupe sa nemusíte nikdy báť čokoľvek sa opýtať.

Na vašej ceste za vodičským oprávnením sú to tí najlepší partneri: postarajú sa o profesionálnu teoretickú výuku a pri praktickom výcviku sa podelia o svoje dlhoročné skúsenosti a praktické rady pre všetky situácie.

Juraj Šoška

Juro je šťastne ženatý a má dve krásne dcéry. Celý život pracoval s ľuďmi a rád šoféruje. Preto vo svojom povolaní inštruktora spojil dobré s užitočným. Medzi jeho záľuby patrí rodina, turistika a príroda. Je trpezlivý, pohodový, usmievavý a vie povzbudiť. Teší sa na nových študentov.

Pavol Matejko

Dlhodobo sa venuje rozvoju dopravy na Slovensku a rád by ju zlepšil aj cez prípravu nových vodičov. Skúsený šofér, ktorý rád pracuje s ľuďmi. Preferuje individuálny prístup k žiakom. Komunikatívny, zodpovedný, rád prijíma veľké výzvy. Má rád šport, jazdu na bicykli a turistiku.

Jozef Bebjak

Pracuje v oblasti dopravy neuveriteľných 31 rokov, z toho 13 rokov ako inštruktor a 23 rokov ako profesionálny vodič trolejbusov. Medzi jeho záľuby patrí najmä beh, turistika a nesmie chýbať dobrá kniha.

Majo Murárik

Profesionálny fitness tréner, ktorý vedie veľmi aktívny život. Venuje sa zjazdovému bicyklovaniu, futbalu i turistike a doma relaxuje čítaním dobrej knihy. Tiež rád šoféruje a zatepľuje podkrovné byty.

Máte na nás akékoľvek iné otázky, alebo ste sa niečo nedozvedeli?
Kontaktujte nás a radi vám všetko zodpovieme.