EASY Autoškola Žilina

Moderná spoločnosť šetrná k životnému prostrediu

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

EASY autoškolu sme pre vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Pripravujeme online záznam z jazdy, GPS sledovanie jazdy, online testy s vyhodnotením a históriou úspešnosti. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať. Príďte si vyskúšať aj vy, aké je jednoduché získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou EASY!

Priestory autoškoly

Učebňa teórie, vlastné cvičisko a kancelárie

EASY Autoškola Žilina sa nachádza v centre mesta, na ulici V. Tvrdého 784/5. Toto umiestnenie v blízkosti autobusovej a vlakovej stanice je ideálne najmä pre všetkých, ktorí ešte nemajú vodičské oprávnenie.

Na našej pobočke vám veľmi radi pomôžeme s výberom vhodného kurzu či služieb, môžete sa oboznámiť s priestormi učebne pre teoretickú výuku a stretnúť s inštruktormi. Samotná učebňa je klimatizovaná a odhlučnená. Samozrejmosťou sú čisté priestory, moderné vybavenie a wifi pripojenie na internet. Radi vás tiež pohostíme čajom alebo chutnou kávou. V priestoroch sa nachádzajú WC.

Deň otvorených dverí

Pokiaľ máte záujem, môžete si vyskúšať hodinu teórie ešte pred zápisom do kurzu – v rámci dňa otvorených dverí, kedy vás oboznámime s našou autoškolou. Stačí si dohodnúť termín, najlepšie telefonicky na čísle 0948 780 788.

Vozidlá

Moderné, klimatizované a bezpečné

Pri výbere výcvikových vozidiel sme dbali na bezpečnosť, pohodlie a šikovnosť – všetky tieto parametre perfektne spĺňa nová ŠKODA Scala s modernou výbavou. Model Ambition 1,0 G-TEC s výkonom 66 kW v prevedení CNG bol nedávno predstavený v Nemecku.

Tento automobil vás skvele pripraví na riadenie vozidla po tuzemských aj zahraničných cestách a splní nároky úplných začiatočníkov aj náročnejších pokročilých žiakov. Scala je vďaka svojim kompaktným rozmerom dostatočne svižná na mestskú jazdu, a súčasne dostatočne priestranná vnútri, aby pohodlne odviezla pasažierov aj ich batožinu. Palubná doska s novo navrhnutým prístrojovým panelom je umiestnená tak, aby ste sa ľahko zorientovali v údajoch o aktuálnej jazde –  informácie o vašej ceste, napríklad o priemernej spotrebe, priemernej rýchlosti, vzdialenosti alebo o čase jazdy, sú k dispozícii v prehľadnej podobe.

Darček pre našich žiakov

Jednou z výhod žiakov EASY Autoškoly je poukaz na nákup vozidla značky ŠKODA. Poukaz vo výške 700,- EUR dostáva každý žiak po ukončení výcviku!

Motorky

Vodičák na motorky teraz už aj v EASY autoškole

Túžiš jazdiť na motorke? Nemáš ešte vodičák na motorku a chceš si ho urobiť? It’s EASY now! Máme pre teba novinku! Teraz môžeš začať svoje prvé jazdy na svojej vysnívanej motorke už aj v našej EASY autoškole! Učiť sa jazdiť budeš na štýlových UM XTREET RC 125, Zontes ZT 310-R a Yamaha XJ6. Tak poď do toho s nami!

Viac o motorkách

Inštruktori

Správni partneri na cestách

S našimi inštruktormi sa môžete na ceste cítiť bezpečne. Pomôžu vám prekonať prvotné obavy a podelia sa o svoje dlhoročné skúsenosti. Zodpovednosť je vždy na prvom mieste a pri ich ľudskom prístupe sa nemusíte nikdy báť čokoľvek sa opýtať.

Na vašej ceste za vodičským oprávnením sú to tí najlepší partneri: postarajú sa o profesionálnu teoretickú výuku a pri praktickom výcviku sa podelia o svoje dlhoročné skúsenosti a praktické rady pre všetky situácie.

Juraj Šoška

Juro je šťastne ženatý a má dve krásne dcéry. Celý život pracoval s ľuďmi a rád šoféruje. Preto vo svojom povolaní inštruktora spojil dobré s užitočným. Medzi jeho záľuby patrí rodina, turistika a príroda. Je trpezlivý, pohodový, usmievavý a vie povzbudiť. Teší sa na nových študentov.

Pavol Matejko

Dlhodobo sa venuje rozvoju dopravy na Slovensku a rád by ju zlepšil aj cez prípravu nových vodičov. Skúsený šofér, ktorý rád pracuje s ľuďmi. Preferuje individuálny prístup k žiakom. Komunikatívny, zodpovedný, rád prijíma veľké výzvy. Má rád šport, jazdu na bicykli a turistiku.

Jozef Bebjak

Pracuje v oblasti dopravy neuveriteľných 31 rokov, z toho 13 rokov ako inštruktor a 23 rokov ako profesionálny vodič trolejbusov. Medzi jeho záľuby patrí najmä beh, turistika a nesmie chýbať dobrá kniha.

Majo Murárik

Profesionálny fitness tréner, ktorý vedie veľmi aktívny život. Venuje sa zjazdovému bicyklovaniu, futbalu i turistike a doma relaxuje čítaním dobrej knihy. Tiež rád šoféruje a zatepľuje podkrovné byty.

A title

Image Box text