EASY autoškola 

Víta Vás EASY ekologická autoškola.

EASY autoškola Žilina logo

Sme moderná spoločnosť šetrná k životnému prostrediu a s kopou výhod pre každého! Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody Vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Pripravili sme stručnú charakteristiku našej autoškoly a veríme, že sa u nás aj Vy budete cítiť ako doma. Návrhy na zlepšenie nám môžete posielať cez kontaktný formulár. Ďakujeme a tešíme sa na Vás 🙂

Úspech, garancia a výhody – to sme my 🙂

EASY autoškolu sme pre Vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Pripravujeme online záznam z jazdy, GPS sledovanie jazdy, online testy s vyhodnotením a históriou úspešnosti. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať. Príďte si vyskúšať aj Vy, aké je jednoduché získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou EASY!

Majo Murárik
Inštruktor

Majo je profesionálny fitness tréner a vedie veľmi aktívny život. Venuje sa zjazdovému bicyklovaniu, futbalu i turistike a doma relaxuje čítaním dobrej knihy. Tiež rád šoféruje a zatepľuje podkrovné byty.

Jakub Synák
Inštruktor

Jakub, ktorý vyštudoval odbor cestná doprava na Žilinskej univerzite a v našej autoškole pracuje od roku 2016. Vo svojom súkromnom živote obľubuje najmä cestovanie a šport, rád sa zdokonaľuje a prijíma nové výzvy. Ako sám hovorí, každý nový študent je pre neho výzvou.

Jozef Bebjak
Inštruktor

Jozef pracuje v oblasti dopravy neuveriteľných 31 rokov, z toho 13 rokov ako inštruktor a 23 rokov ako profesionálny vodič trolejbusov. Medzi jeho záľuby patrí najmä beh, turistika a samozrejme nesmie chýbať dobrá kniha.

Štefan Židek
Inštruktor

Števo vyštudoval odbor cestnej dopravy na Žilinskej univerzite, obľubuje športové aktivity ako hokej, futbal, ️bicyklovanie a keď momentálne nie je v pohybe, rád si pozrie dobrý film.

Naše príspevky z instagramu

Instagram has returned invalid data.