Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať autoškole Easy, ale hlavne môjmu inštruktorovi Jarkovi Spodniakovi. Na začiatku som myslela, že sa asi nikdy nenaučím šoférovať auto. Jarko ma povzbudil, dodal odvahu, požartoval a zrazu to išlo 😊 Dostala som na jazdách od neho cenné rady, ako správne vyhodnotiť situácie v premávke, na čo si mám dávať pozor. Vysvetlil a odpovedal na všetky moje otázky, čo mi nebolo jasné a s čím som si nevedela poradiť. Nakoľko pracujem, vedeli sme sa dohodnúť na jazdách aj počas víkendu.

S priateľským prístupom ma viedol až ku skúškam a vďaka tomu zo mňa opadol v deň skúšok stres. Na cvičisku a záverečnej jazde som si v duchu opakovala jeho rady a skúšku som zdolala na prvýkrát 😊 Ďakujem krásne, teraz sa môj život s vodičským preukazom stáva slobodnejším.

S pozdravom
Zuzana

EASY autoškola Trenčín

Moderne, rýchlejšie, lacnejšie!

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Viac info

Služby a produkty

Ponuka našich produktov a služieb

EASY autoškola sa špecializuje na výcvik šoférov osobných automobilov. Základné kurzy sme vyprofilovali podľa potrieb našich klientov tak, aby si každý vedel vybrať podľa vlastných možností a potrieb, a tak zvládol výcvik úspešne a efektívne.

Ako ušetriť

Aktuálne zľavy v našom eshope

-6%
Zelené
leto

Základné kurzy (B)

EASY Štandard

799,00 

Základný kurz obsahujúci všetko potrebné.

-2%
AKCIA 20€

Základné kurzy (B)

EASY Komplet

879,00 

Kompletne vybavený kurz vrátane poplatkov.

-17%
35,00 249,00 

Darujte kondičné jazdy v autoškole

O nás

Moderná autoškola s mladým kolektívom

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody Vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

Zisti viac
Zisti viac
Zisti viac

Povedali o nás

Ďalšie recenzie nájdete na našich profiloch: Facebook, Google

Výuka nie je suchá, praktický výcvik bol tiež zaujímavý, asi treba aj celkom poďakovať za prispôsobenie jázd na neskoršie hodiny a s inštruktormi si užijete kopec srandy. Hodnotím v celku pozitívne.

Denka U. / Facebook

Priateľský prístup, mladý kolektív, skvelá príprava na skúšky. Odporúčam inštruktora Štefana Ž. cez jazdu sa nebudete nudiť ani stresovať.

Lukáš R. / Facebook

Táto autoškola je naozaj výborná. Sú tu veľmi profesionálni školitelia aj inštruktori. Odporúčam, je tu veľmi ústretový prístup k potrebám účastníka.

Viera D. / Google

Super autoškola, vrelo odporúčam najviac ďakujem môjmu inštruktorovi Mariánovi Murárikovi za trpezlivosť, profesionálny prístup, perfektnú prípravu a veľa dobrých rád.

Alžbeta V. / Google

Easy autoškolu som si vybrala na základe recenzií a lepšie som sa rozhodnúť nemohla. Teória ale predovšetkým jazdy s inštruktorom boli vždy v pohode, bez stresu a perfektne vás pripraví na skúšky.

R D / Google

S výberom autoškoly som spokojná, aj napriek corone trval výcvik veľmi krátko. A ďakujem inštruktorovi Števovi Židekovi, kvôli ktorému boli jazdy pre mňa zábavou 🙂

Aneta / Google

Za mňa veľká spokojnosť s výberom autoškoly. Profesionálny prístup po všetkých stránkach, jazdy prebiehajú v priateľskej a pohodovej atmosfére. Odporúčam inštruktora Števa a ďakujem mu za jeho obrovskú trpezlivosť.

Renáta Ď. / Facebook

Vynikajúci prístup inštruktora Števa, vďaka ktorému viem cúvať skoro tak dobre ako jazdiť dopredu. Skúšky hotové na prvý krát, odporúčam, veľká spokojnosť!

Marianna H. / Google

Túto autoškolu hodnotím 1* skvelý prístup , teória super vysvetlena a priateľský prístup na jazdách… Jakub Synak najlepsi inštruktor dokázal má skvelo pripraviť na teóriu aj na praktickú časť vrelo odporúčam!

Eva K. / Google

Pridajte vlastnú recenziu:

V rámci zlepšovania našich služieb prosíme našich absolventov o vyplnenie dotazníka spokojnosti. Vopred ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

Ako sa prihlásiť

Pridajte sa k nám

Prihlásiť sa u nás na kurz alebo jazdy je easy! Vyber si kurz alebo jazdy z ponuky služieb, ďalší postup záleží len od toho, čo ti viac vyhovuje:

Kurz alebo jazdy môžeš zakúpiť priamo v eshope za zvýhodnenú cenu. Alebo môžeš vyplniť online prihlášku. V oboch prípadoch sa ozveme, aby sme sa dohodli na termíne nástupu. EASY autoškolu môžeš navštíviť aj osobne, pomôžeme ti s výberom vhodného kurzu a vyplnením klasickej prihlášky.