EASY autoškola Trenčín

Moderná spoločnosť šetrná k životnému prostrediu

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori.

EASY autoškolu sme pre vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Pripravujeme online záznam z jazdy, GPS sledovanie jazdy, online testy s vyhodnotením a históriou úspešnosti. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať. Príďte si vyskúšať aj vy, aké je jednoduché získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou EASY! V roku 2020 prinášame všetky výhody a profesionálne služby aj do mesta Trenčín, kde budeme taktiež pripravovať nových šikovných vodičov.

Priestory

Učebňa teórie, vlastné cvičisko a kancelárie

EASY autoškola Trenčín sa nachádza v centre mesta, na adrese Námestie SNP 7. Na našej pobočke vám veľmi radi pomôžeme s výberom vhodného kurzu či služieb, môžete sa oboznámiť s priestormi učebne pre teoretickú výuku a stretnúť s inštruktormi. Samotná učebňa je klimatizovaná a odhlučnená. Samozrejmosťou sú čisté priestory, moderné vybavenie a wifi pripojenie na internet. Radi vás tiež pohostíme čajom alebo chutnou kávou. V priestoroch sa nachádzajú WC.

Vozidlá

Moderné, klimatizované a bezpečné

Pri výbere výcvikových vozidiel sme dbali na bezpečnosť, pohodlie a šikovnosť – všetky tieto parametre perfektne spĺňa nová ŠKODA Fabia s modernou výbavou. Toto vozidlo vás skvele pripraví na riadenie vozidla po tuzemských aj zahraničných cestách a splní nároky ako začiatočníkov, tak aj náročnejších pokročilých žiakov.

Nová Fabia je vďaka svojim kompaktným rozmerom prispôsobená na svižnú na mestskú jazdu a súčasne poskytuje vovnútri dostatok priestoru, aby pohodlne odviezla pasažierov aj batožinu. Palubná doska s novo-navrhnutým prístrojovým panelom je umiestnená tak prakticky, aby ste sa za volantom vedeli rýchlo a ľahko zorientovať. Informácie o ceste, napríklad priemernej spotrebe, priemernej rýchlosti, vzdialenosti a čase jazdy, sú k dispozícii v prehľadnej podobe.

Darček pre našich žiakov

Jednou z výhod žiakov EASY autoškoly je poukaz na nákup vozidla značky ŠKODA. Poukaz vo výške 700,- EUR dostáva každý žiak po ukončení výcviku!

Inštruktori

Správni partneri na cestách

S našimi inštruktormi sa môžete na ceste cítiť bezpečne. Pomôžu vám prekonať prvotné obavy a podelia sa o svoje dlhoročné skúsenosti. Zodpovednosť je vždy na prvom mieste a pri ich ľudskom prístupe sa nemusíte nikdy báť čokoľvek sa opýtať.

Na vašej ceste za vodičským oprávnením sú to tí najlepší partneri: postarajú sa o profesionálnu teoretickú výuku a pri praktickom výcviku sa podelia o svoje dlhoročné skúsenosti a praktické rady pre všetky situácie.

Paľo

Paľo je skúsený a trpezlivý inštruktor. S ľuďmi to vie. Má za sebou dlhoročné skúsenosti nielen ako inštruktor autoškoly, ale aj ako vodič autobusu. Medzi jeho hobby patrí bicykel a futbal. Rád trávi voľné chvíle s rodinou.

Hľadáme ďalších inštruktorov.

Ozvite sa nám.