EASY autoškola Trenčín

MODERNÁ AUTOŠKOLA S MLADÝM KOLEKTÍVOM

Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby vstup našich žiakov na cesty bol sebaistý, bezpečný, a aby ste mohli využiť všetky výhody vášho vozidla. K tomu nám napomáhajú prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a, samozrejme, tí najlepší inštruktori. Tu sa o nás dozviete viac.

Dôsledný výcvik
Moderný prístup
Pohodová atmosféra
Príjemní inštruktori
O nás pre vás

Kto sme a čo robíme

EASY autoškolu sme pre vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Pripravujeme online záznam z jazdy, GPS sledovanie jazdy, online testy s vyhodnotením a históriou úspešnosti. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať. Príďte si vyskúšať aj vy, aké je jednoduché získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou EASY!

UČEBŇA TEÓRIE, VLASTNÉ CVIČISKO A KANCELÁRIE

Priestory autoškoly

EASY autoškola Trenčín sa nachádza v centre mesta, na adrese Námestie SNP 7. Na našej pobočke vám veľmi radi pomôžeme s výberom vhodného kurzu či služieb, môžete sa oboznámiť s priestormi učebne pre teoretickú výuku a stretnúť s inštruktormi. Samotná učebňa je klimatizovaná a odhlučnená. Samozrejmosťou sú čisté priestory, moderné vybavenie a wifi pripojenie na internet. Radi vás tiež pohostíme čajom alebo chutnou kávou. V priestoroch sa nachádzajú WC.

Darček pre našich žiakov

Jednou z výhod žiakov EASY Autoškoly je poukaz na nákup vozidla značky ŠKODA. Poukaz vo výške 700 EUR dostáva každý žiak po ukončení výcviku!

MODERNÉ, KLIMATIZOVANÉ A BEZPEČNÉ

Vozidlá

Pri výbere výcvikových vozidiel sme dbali na bezpečnosť, pohodlie a šikovnosť – všetky tieto parametre perfektne spĺňa nová ŠKODA Fabia s modernou výbavou. Toto vozidlo vás skvele pripraví na riadenie vozidla po tuzemských aj zahraničných cestách a splní nároky ako začiatočníkov, tak aj náročnejších pokročilých žiakov.

Nová Fabia je vďaka svojim kompaktným rozmerom prispôsobená na svižnú na mestskú jazdu a súčasne poskytuje vovnútri dostatok priestoru, aby pohodlne odviezla pasažierov aj batožinu. Palubná doska s novo-navrhnutým prístrojovým panelom je umiestnená tak prakticky, aby ste sa za volantom vedeli rýchlo a ľahko zorientovať. Informácie o ceste, napríklad priemernej spotrebe, priemernej rýchlosti, vzdialenosti a čase jazdy, sú k dispozícii v prehľadnej podobe.

SPRÁVNI PARTNERI NA CESTÁCH

Inštruktori

S našimi inštruktormi sa môžete na ceste cítiť bezpečne. Pomôžu vám prekonať prvotné obavy a podelia sa o svoje dlhoročné skúsenosti. Zodpovednosť je vždy na prvom mieste a pri ich ľudskom prístupe sa nemusíte nikdy báť čokoľvek sa opýtať.

Na vašej ceste za vodičským oprávnením sú to tí najlepší partneri: postarajú sa o profesionálnu teoretickú výuku a pri praktickom výcviku sa podelia o svoje dlhoročné skúsenosti a praktické rady pre všetky situácie.

Paľo

Paľo

Paľo je skúsený a trpezlivý inštruktor. S ľuďmi to vie. Má za sebou dlhoročné skúsenosti nielen ako inštruktor autoškoly, ale aj ako vodič autobusu. Medzi jeho hobby patrí bicykel a futbal. Rád trávi voľné chvíle s rodinou.

Hľadáme ďalších inštruktorov.

Náš kontakt

Napíšte nám, sme tu pre Vás

Radi vás privítame u nás na pobočke v meste Trenčín. Na akékoľvek dotazy radi odpovieme aj telefonicky alebo mailom prostredníctvom kontaktného formulára.

   Náš kontakt

   Napíšte nám, sme tu pre Vás

   Radi vás privítame u nás na pobočke v meste Trenčín. Na akékoľvek dotazy radi odpovieme aj telefonicky alebo mailom prostredníctvom kontaktného formulára.

   Námestie SNP 7, 911 01 Trenčín

   0948 067 302

   trencin@easyautoskola.sk

   Bankové spojenie

   Banka: ČSOB, a.s.
   IBAN: SK09 7500 0000 0040 2595 2292
   Poznámka: Meno a priezvisko

   Sociálne siete
   Otváracie hodiny
   Pondelok 09:00 16:00
   Utorok Zatvorené
   Streda 09:00 17:00
   Štvrtok 13:00 16:00
   Piatok Zatvorené