EASY autoškola otvára pobočku v Trnave

„Easy opäť otvára..“ Máš nové plány, vízie? My áno! Rozhodli sme sa rozšíriť našu sieť EASY autoškôl o pobočku v Trnave, aby sme tak priniesli aj sem našu zelenú vlnu. V Trnave si budeš môcť už čoskoro sadnúť do úplne novučičkého auta zn. Škoda Fabia s poznávacími zelenými listami EASY autoškoly. Jazdiť na zelenej vlne s našimi super profi inštruktormi či vychutnať si naše moderné a vybavené priestory učebne priamo v centre patrí už tradične k značke EASY autoškola.

Úplne na začiatok ponúkame limitovaný počet EASY Štandard kurzov za najvýhodnejšiu cenu. Už čoskoro bude zverejnená super kampaň pre Teba kde si budeš môcť rezervovať kurz na vodičák za „otváraciu“ cenu. Sleduj nás na webe. Máš záujem o túto akciu už teraz? Prihlás sa na kubikova@easyautoskola.sk a pošleme ti early bird info ASAP!

Okrem EASY Štandard kurzu ďalej ponúkame:

  • EASY Individuál
  • EASY Komplet
  • EASY Zrýchlený
  • EASY Skupinový

Info o týchto kurzoch nájdeš na našich stránkach. EASY autoškola ponúka okrem základných kurzov aj doplnkové služby ako kondičné jazdy, doplnkový výcvik, online teória, kurz prvej pomoci či kurz parkovania. Nemusíš už nič vybavovať, lebo my vybavíme všetko za teba – tradičný full service ti poskytneme aj v Trnave.

Prečo sa nevieme dočkať?

EASY autoškola je v Žiline jedna z obľúbených TOP autoškôl. Náš prístup EASY and friendly sa stal míľnikom v poskytovaní služieb autoškôl. Tešíme sa každoročnému veľkému záujmu o našu autoškolu. Preto sme sa rozhodli prísť s fresh prístupom aj do tvojho mesta a zviesť sa s tebou na zelenej vlne.

Prečo robiť autoškolu práve teraz?

Teraz je ideálny čas „prebrať sa“ z karantény, „otriasť sa ako po zimnom spánku“ a začať niečo nové, napr. kurz na získanie vodičáku. Naučiť sa jazdiť je dnes nielen užitočná výhoda, ale takmer nutnosť. „Béčko“ na životopise ti môže pomôcť získať vysnenú prácu či zvýšiť tvoju flexibilitu. Auto sa dnes dá zakúpiť na splátky či „zdediť“ po rodičoch, tak ti chýba už len ten vodičák. Naša autoškola ti ku kurzu zároveň pribalí aj poukaz na nákup nového auta Škoda v Galimexe v Žiline. Wow! Kopec výhod ako platba na splátky, eshop, kondičné jazdy, materiály na USB, zľavy a akcie a mnoho ďalšieho ti ponúka naša EASY autoškola Považská Bystrica. Tešíme sa na teba!

Chceš sa stať inštruktorom v EASY autoškola v Trnave?

Zatúžil(a) si učiť druhých jazdiť? Chceš sedieť v aute namiesto v kancli? Máš aspon trojročnú prax v šoférovaní? Tak si na správnom mieste. V článku sa dozvieš viac info: https://easyautoskola.sk/trnava/

Práca je vhodná aj pre ženy

V EASY autoškole v Žiline pracuje naša mladá inštruktorka Olinka. Vítame ochotné inštruktorky, máme pre Teba miesto na každej pobočke. Viac info o práci inštruktorky v EASY autoškole nájdete v najbližšom článku, už čoskoro!

Ďalšie aktuality