Počkaj si na zelenú

Na dobré sa oplatí čakať

Áno, na dobré sa oplatí čakať. To platí aj v prípade našej EASY autoškoly. V dnešnej dobe sa vodičák stal akousi povinnosťou, no kto povedal, že povinnosti musia byť vždy nudné a fádne? Preto výber správnej autoškoly dobre zvážte, pretože to ovplyvní vaše správanie na cestách. Avšak to prerušila na začiatku pandemická situácia súvisiaca s koronavírusom. Nielen my, ale i ostatné autoškoly dostali nariadenie zatvoriť. Pozastavené tak boli všetky jazdy, výuky teórie a akákoľvek činnosť.

Celá situácia nás veľmi mrzí. Najmä preto, že to zasiahlo i vás – dlhé čakanie na skúšky, jazdy a teórie. Niektorí z vás už možno len čakajú na termín skúšky, zatiaľ čo jazdy boli už dávno ukončené. Čakanie sa predĺžilo, no pracujeme na tom, aby sme fičali ďalej. Buďme trpezliví ako naši inštruktori pri jazdách a ostaňme pozitívne naladení. Veríme, že zameškaný čas spoločne dobehneme a Vy budete môcť čoskoro brázdiť ulicami mesta. Nie zo srandy sa hovorí  “na dobré sa oplatí čakať“ a my robíme všetko preto, aby sme boli tou najlepšou autoškolou pre vás.

Prečo je EASY autoškola tou správnou voľbou a oplatí sa počkať?

  • sme moderná autoškola s mladým kolektívom,
  • naše vozidlá jazdia na plyn, navyše ide o úplne nové Škoda Scala,
  • máme celoročne skvelé akcie a zľavy, s ktorými ušetríš,
  • svoj kurz môžeš platiť na splátky,
  • vyzdvihneme a zavezieme ťa z jazdy kamkoľvek v rámci ZA,
  • získaš poukaz 700 € na nákup vozidla Škoda u autorizovaného predajcu Galimex,
  • kurz vieš zaplatiť aj kartou online cez e-shop.

Sme modernou autoškolou, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Naším cieľom je poskytovať služby na vysokej úrovni tak, aby ste vstúpili na cesty sebaisto, bezpečne a aby ste mohli využiť všetky výhody našich zelených vozidiel. Máme prakticky zariadené priestory, dôkladne vybrané výcvikové vozidlá a samozrejme skvelých inštruktorov, ktorí majú nielen praktickú skúsenosť, ale i teoretickú.

Pre nás je každý žiak dôležitý, pretože nás posúva ďalej a ukazuje, čo môžeme ďalej vylepšovať. Príďte si aj vy vyskúšať, aké je to EASY získať vodičské oprávnenie so zelenou autoškolou Easy. My sa snažíme napredovať bez ohľadu na situáciu, a preto makáme ako včielky, inovujeme a rekonštruujeme. Skvelou novinkou na záver sú aj novo zrekonštruované priestory.

Ďalšie aktuality