EASY Pohoda

Čo je EASY Pohoda? Pohoda v autoškole? Áno, aj to ????.  

Stretla som sa u našich študentov s tým, že o produkte EASY Pohoda počuli len okrajovo a to na prvej hodine teórie. Niektorí si ho aj zakúpili, ale na skúškach tento produkt nevedeli použiť. Rozhodla som sa napraviť to a zodpovedať časté otázky o EASY Pohode.

O čom je EASY Pohoda?

EASY Pohoda ti ako účastníkovi kurzu garantuje, že aj v prípade neúspešných skúšok (máš tri pokusy) dostaneš ďalšie tri pokusy. Na to, aby si získal tieto pokusy, bude potrebné absolvovať ďalší kurz EASY štandard, avšak bezplatne. Bez EASY Pohody by si musel zaplatiť plnú sumu nového kurzu. Zakúpením EASY Pohody navyše získaš aj skúšky nanečisto. Skúšky na nečisto je samostatný balíček,  ktorý prikladáme k EASY Pohode úplne zadarmo.

Prečo tento produkt predávame a komu je určený?

Stres často spôsobí, že študent na skúškach nezvládne situáciu a “vyletí”. EASY Pohodou získaš sebavedomie, odoberie ti stres zo zlyhania a ty sa naplno venuješ šoférovaniu na skúške, čo zvýši tvoju šancu uspieť. EASY Pohoda ťa istí.

Kedy si môžem zakúpiť EASY Pohodu?

Tento produkt si môžeš zakúpiť najneskôr v posledný deň praktického výcviku. Nedá sa zakúpiť neskôr a ani v prípade, že si ešte neabsolvoval skúšky.

Koľko stojí EASY Pohoda a ako si ju kúpim?

Pohodu si možno zakúpiť cez náš eshop https://easyautoskola.sk/zilina/produkt/easy-pohoda/ kde nájdeš aj aktuálnu cenu, možno ju kúpiť aj emailom alebo osobne na pobočke autoškoly.

Stačí mi EASY Pohoda, aby som sa dobre pripravil na skúšky?

Na to, aby si sa dobre pripravil na skúšky určite nestačí EASY Pohoda. Je potrebné zúčastňovať sa kurzu v čo najväčšom rozsahu, pozorne počúvať inštruktora, všímať si značky, učiť sa riešiť dopravné situácie, skrátka byť plne účastný na kurze.  Účelom EASY Pohody je odbremeniť ťa od stresu a strachu z prípadného neúspechu na skúškach. Ak počas výcviku máš pocit, že ti predpísaný počet jázd nestačí, môže si dokúpiť dodatočné kondičné jazdy pred skúškami.

Neurobil(a) som skúšky ani na 3. pokus. Čo mám robiť?

Je potrebné oznámiť to nášmu office managerovi a pripomenúť mu, že máš zakúpenú EASY Pohodu ????. S EASY Pohodou môžeš nastúpiť do najbližšieho kurzu autoškoly a absolvovať svoj výcvik.

Veľa pohody na skúškach a radosti z jazdenia ti praje Monika, členka tímu EASY autoškoly.

 

Ďalšie aktuality